niedziela, 22 marca 2015

,,Oczarowana" Jill Shalvis

Po na prawdę ciężkim tygodniu, taka książka jest jak znalazł. Bardzo sympatyczna historia dwojga ludzi, których los zderza ze sobą. Dosłownie. Ona, jedzie do Lucky Harbour żeby uporządkować spadek po matce, on, mieszka tam od pięciu lat. Każde z nich ma skomplikowaną przeszłość za sobą, którą próbują uporządkować i zapomnieć. W momencie, gdy spotykają się po raz pierwszy pojawia się taka chemia między nimi, że nie można przejść obok niej obojętnie. Mimo, że początkowo próbują z nią walczyć na niewiele się to im przydaje.

,,Oczarowana" to pierwszym tom serii o miasteczku Lucky Harbour. Książka napisana jest lekko, z dużą dawką humoru, wdzięku oraz szczyptą wzruszeń. Czytając wiele razy wybuchałam śmiechem. Doskonale bawiłam się z głównymi bohaterami - trochę roztrzepaną Maggie i tajemniczym Jaxem. Jest to bardzo zmysłowa opowieść o uczucie jakie połączyło tę parę. Czyta się świetnie - ogromny plus dla autorki, że nie zadręcza szczegółowymi opisami - więcej pozostawia w strefie domysłu co buduje świetny klimat.

Na pewno wrócę jeszcze na zachodnie wybrzeże aby poznać losy kolejnych bohaterów. Potrzebuję tylko ciężkiego tygodnia :)

p.s. WYZWANIE 2015 - Przeczytana w jeden weekend

5 komentarzy:

 1. Ciekawa seria, z tego co widzę. Wpisuje się w mój gust czytelniczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chcesz się zrelaksować to zachęcam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. aaaaa... wszyscy do okoła czytają, juz tyle swietnych recenzji przeczytalam ze nie wiem za co sie teraz zabrac:D no nic, dopisuje do listy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba trzeba się cieszyć, że jest w czym wybierać:) Przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio też potrzebowałam takiej lżejszej i mniej wymagającej lektury :).

  OdpowiedzUsuń